Aktualności

#HondaNaMallorca – rzeczywista pomoc
23.11.2017

 


Wakacyjna akcja Patryka Olejniczaka #HondaNaMallorca wydaje na świat piękne owoce! Dzieci z przedszkola specjalnego „Orzeszek” codziennie dojeżdżają na rehabilitację. Ani terapeuci ani rodzice nie muszą martwić się, czy w tym miesiącu starczy na paliwo na dojazdy czy nie. Ten brak zmartwień zawdzięczamy Wam – wszystkim, którzy wsparli akcję Litr Paliwa Zamiast Piwa. Dziękujemy za każdą wpłatę, która jak widać na zdjęciu – jest już u nas w formie faktycznych litrów paliwa. 


Do usłyszenia! 

Chcemy dużo prezentów!
03.11.2017

To już 4. raz, kiedy z okazji naszych urodzin wspieramy podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.

Pretekstem do podjęcia inicjatywy jest niemal identyczna data urodzin franciszkanina o. Leonarda Bieleckiego, piłkarza Szymona Pawłowskiego, dziennikarza Tomasza Wolnego i Krystiana Włodarczaka, który przez ponad 7 lat pracował w Stowarzyszeniu.
 
Kilka lat temu Panowie wpadli na pomysł, żeby przy tej okazji poprosić znajomych z facebooka o prezent urodzinowy i wsparcie osób z niepełnosprawnością z poznańskiego Stowarzyszenia Na Tak
 
Zróbcie Im urodzinowy prezent i zatankujcie choć po literku.
Powrót z sukcesem
18.10.2017

Patryk Olejniczak, tata Patrycji z Zespołem Downa, wrócił z samotnej podróży motocyklowej na Majorkę. Przez cały czas towarzyszyło mu przesłanie, jakie chciał przekazać wszystkim rodzicom dzieci z Zespołem Downa: niepełnosprawność dziecka to nie wyrok i nie musi oznaczać rezygnacji z pasji. Największym sukcesem Patryka są pojawiające się w jego kanistrze litry paliwa, za które podopieczni Stowarzyszenia Na Tak dojeżdżają na codzienną rehabilitację. Każdy litr jest sygnałem, że jego przesłanie zostało usłyszane. 

A podczas podróży…

Patryk rzucił wyzwanie Robertowi Lewandowskiemu! Nie były to zawody sportowe, a wygranym nie jest żadna ze stron. Patryk zaproponował Robertowi symboliczną wymianę koszulek i otrzymał odpowiedź. Swoją koszulkę akcji #Hondanamallorca wymienił na oryginalną koszulkę Roberta Lewandowskiego, którą od razu przekazał na rzecz Przedszkola Specjalnego „Orzeszek” działającego w Stowarzyszeniu Na Tak.

Licytacja koszulki odbędzie się przy okazji charytatywnego, instrumentalnego koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pt. „Let it snow”. Koncert skupi się na tematyce świątecznej, a odbywająca się po nim licytacja to okazja, żeby łączyć przyjemne z dobroczynnym. Wszystkich melomanów zapraszamy na koncert, który odbędzie się w Ali UAM przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu, 18 grudnia o godzinie 19:00. Bilety można kupić tutaj

Na Drodze T21
25.09.2017

 

Patryk Olejniczak pojechał w samotną podróż motocyklową na Majorkę, żeby przypomnieć wszystkim rodzicom osób z zespołem Downa, że niepełnosprawność to nie wyrok. Jako ojciec kilkuletniej Patrycji z trisomią 21 pary chromosomów podczas podróży dzielilł się wspomnieniami od momentu dowiedzenia się o diagnozie córki na swojej stronie na Facebooku.

Trudne emocje towarzyszą wielu rodzicom, którzy dowiadują się o wadach genetycznych u swoich dzieci. Dlatego Patryk pojechał trasą T21, żeby przypomnieć, że nawet kiedy coś się wydaje końcem świata, pewne rzeczy nie skończą się nigdy. Nigdy nie przestanie być tatą, niezależnie od stopnia pełnosprawności swoich dzieci. Nigdy też nie przestanie być sobą - człowiekiem z pasją i możliwościami. 

#HondaNaMallorca - konkurs!
12.09.2017

Wszyscy już wiemy, że Hondą na Drodze T21 pojedzie Patryk Olejniczak. Ale czy wiedzieliście, że towarzyszyć mu będzie maskotka firmy FAKRO - żółw? Pewnie każdy się zastanawia jak żółw ma na imię? To zależy od Was! Na stronie wydarzenia Patryk ogłosił konkurs na najlepsze imię dla żółwia. Macie jakieś pomysły? Skorzystajcie z facebooka i dodajcie swoje propozycje - na wygranych czekają nagrody!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 Następna »

Wspierają nas
Akcję wspierają
partner akcji 1
partner akcji 2
partner akcji 3
partner akcji 4
partner akcji 5
partner akcji 6
partner akcji 7
partner akcji 7
partner akcji 8
partner akcji 9
pp
rorganizato
rorganizator
Stowarzyszenie Na Tak
Pomagamy
14
20
26
8
Znajdź kanister