O projekcie

Litr Paliwa Zamiast Piwa to społecznościowy projekt charytatywny, którego celem jest zbieranie pieniędzy na zakup paliwa potrzebnego na dowóz osób ze sprzężoną niepełnosprawnością na rehabilitację. Pomagamy podopiecznym placówek Stowarzyszenia Na Tak. Im więcej litrów zbierzemy, tym większej liczbie osób uda się pomóc.

Karolina, Kamil, Krzysztof oraz Ścibor, których widzimy na zdjęciach  to tylko niektórzy z podopiecznych nie potrafiących samodzielnie dojechać na zajęcia rehabilitacyjne do ośrodków rehabilitacyjnych. Niepełnosprawność uniemożliwia im korzystanie z komunikacji miejskiej a gdyby rodzice chcieli dowozić ich na „własną rękę” – musieliby zrezygnować z pracy. Dlatego tak ważne jest zapewnie im zorganizowanego dowozu. 

4 litry paliwa (20 zł) starczają na jednorazowe dowiezienie osoby niepełnosprawnej na rehabilitację. Paliwo można przelewać na dwa sposoby: poprzez aplikację na stronie www.litrpaliwa.pl lub wysyłając sms o treści AP.LITRPALIWA na numer 75068 (siedemdziesiąt pięć zero sześćdziesiąt osiem). 

Ambasadorami akcji zostali: Kasia Bujakiewicz, Kasia Wilk, Liber, Mezo, Kabaret Czesuaf, Mieczysław Hryniewicz, Ola Radwańska, Peja.

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się pomóc!

Zbieramy dla podopiecznych:

Środowiskowego Domu Samopomocy "Kamyk" - Poznań, ul. Zakątek 8

Przedszkola Specjalnego "Orzeszek" - Poznań, os. Chrobrego 6

Warsztatu Terapii Zajęciowej "Krzemień" - Poznań, ul. Ognik 20c

Galeria

Wspierają nas
partner akcji 1
partner akcji 10
partner akcji 2
partner akcji 3
partner akcji 4
partner akcji 5
partner akcji 6
partner akcji 7
partner akcji 7
partner akcji 8
partner akcji 9
pp
rorganizato
rorganizator
Stowarzyszenie Na Tak
Pomagamy
14
20
26
8
Znajdź kanister