Akcje towarzyszące

Nie musisz tankować sam! Możesz napełniać swój kanister organizując eventy i happeningi, z których dochód przelejesz na swój kanister. Koncert charytatywny? Maraton? Kwesta? Każdy sposób jest dobry na pomaganie!

Dotychczasowe akcje towarzyszące:

Camino dla Kamyka III
15.07.2018

Już po raz trzeci Dawid Abramowicz i Michał Dąbrowski - nasi przyjaciele o wielkim sercu - zbierają paliwo na dojazdy dla Kamyka!

Tym razem na pielgrzymkę do Santiago de Compostela ruszyli szlakiem przez Portugalię. Swoim wysiłkiem przypominają nam o trudnej drodze, jaką co dnia pokonują niepełnosprawni podopieczni poznańskiego domu samopomocy "Kamyk" i ich rodziny.

"W Kamyku widzę grupę pięknych ludzi, którzy na co dzień pomagają słabszym. To dla nich coś więcej, niż praca. Pragnę nagłaśniać problemy osób dorosłych z niepełnosprawnościami i zachęcać do pomagania im. Każdy z nas może bowiem kiedyś podobnej pomocy potrzebować." - mówi o nas Dawid Abramowicz.

Zapraszamy na stronę Camino dla Kamyka!

Droga T21
10.07.2018

Kolejna akcja Patryka Olejniczak - zapalonego bikera, odważnego człowieka i dumnego ojca małej Patrycji z zespołem Downa. Drogę T21 dedykuje wszystkim rodzicom dzieci z zespołem Downa (trisomią 21).

Tym razem Patryk rzucił wyzwanie Edowi Sheeranowi. Chce wymienić się z nim T-shirtami, a zdobytą koszulkę zlicytować na rzecz dzieci z przedszkola specjalnego "Orzeszek".

"Nie ważne, czy zyskam, czy stracę, czy osiągnę cel, czy nie - mówi - Celem jest być człowiekiem, mieć pasje, poznawać ludzi i mocować się z niemożliwym. A jak się okaże, to droga zamknieta? To pojadę objazdem! Cofać się w życiu nie warto"

Więcej na stronie Droga T21!

#HondaNaMallorca
23.08.2017

23 września Patryk Olejniczak - właściciel wirtualnego kanistra #HondanaMallorca wyrusza w samotną motorową podróz na Majorkę. Drogę, którą pokona, nazwał drogą T21 i dedykuje ją wszystkim rodzicom dzieci z zespołem Dwona (trisomią 21). Sam jest ojcem kilkletniej Patrycji z zespołem Downa. Innym rodzicom chce przekazać, że zespół Downa to nie wyrok dla rodziny, a rodzice mogą troszczyć się o dziecko i dbać o swoje pasje. Akcję wspiera wiele firm i znanych osób, m.in. Przemek Saleta, Inez Grońska i Daniel Bukowski.

#1922Litry Na Urodziny
11.11.2016

O. Leonard Bielecki - franciszkanin, Tomek Wolny - dziennikarz i Krystian Włodarczak ze Stowarzyszenia Na Tak ponownie zapraszają do urodzinowego tankowania.

W tym roku do ekipy dołącza Szymon Pawłowski, piłkarz Lecha Poznań, który również ma na początku listopada urodziny.

Całą czwórkę łączą dwie rzeczy - chęć pomagania oraz niemal wspólny dzień świętowania urodzin. o.Leonard, Krystian i Szymon ubchodzą urodziny 4 listopada, Tomek zaś dzień później. Z okazji swojego święta prosili o tankowanie paliwa dla osób niepełnosprawnych w ramach prezentu urodzinowego. Mieli wyzwanie - 1922 litry paliwa, który symbolizuje rok założenia Klubu Lech Poznań. Panom udało się zebrać łącznie ponad 2000 litrów, a w nagrodę Lech Poznań w ramach prezentu urodzinowego zaprosił 200 podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak na mecz ligowy Kolejorza na stadionie przy ulicy Bułgarskiej.

Camino dla Kamyka
29.06.2016

Dawid Abramowicz, pielgrzym, który w wakacje 2016 roku przez ponad miesiąc przeszedł szlakiem Św. Jakuba do Santiago de Compostela, swoją wędrówkę dedykuje osobom z niepełnosprawnością sprzężoną ze Środowiskowego Domu Samopomocy "Kamyk", dla których po drodze zebrał dziesiątki litrów paliwa. Serdecznie dziękujemy!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Wspierają nas
partner akcji 1
partner akcji 10
partner akcji 2
partner akcji 3
partner akcji 4
partner akcji 5
partner akcji 6
partner akcji 7
partner akcji 7
partner akcji 8
partner akcji 9
pp
rorganizato
rorganizator
Stowarzyszenie Na Tak
Pomagamy
14
20
26
8
Znajdź kanister