Akcje towarzyszące

Nie musisz tankować sam! Możesz napełniać swój kanister organizując eventy i happeningi, z których dochód przelejesz na swój kanister. Koncert charytatywny? Maraton? Kwesta? Każdy sposób jest dobry na pomaganie!

Dotychczasowe akcje towarzyszące:

#HondaNaMallorca
23.08.2017

23 września Patryk Olejniczak - właściciel wirtualnego kanistra #HondanaMallorca wyrusza w samotną motorową podróz na Majorkę. Drogę, którą pokona, nazwał drogą T21 i dedykuje ją wszystkim rodzicom dzieci z zespołem Dwona (trisomią 21). Sam jest ojcem kilkletniej Patrycji z zespołem Downa. Innym rodzicom chce przekazać, że zespół Downa to nie wyrok dla rodziny, a rodzice mogą troszczyć się o dziecko i dbać o swoje pasje. Akcję wspiera wiele firm i znanych osób, m.in. Przemek Saleta, Inez Grońska i Daniel Bukowski.

#1922Litry Na Urodziny
11.11.2016

O. Leonard Bielecki - franciszkanin, Tomek Wolny - dziennikarz i Krystian Włodarczak ze Stowarzyszenia Na Tak ponownie zapraszają do urodzinowego tankowania.

W tym roku do ekipy dołącza Szymon Pawłowski, piłkarz Lecha Poznań, który również ma na początku listopada urodziny.

Całą czwórkę łączą dwie rzeczy - chęć pomagania oraz niemal wspólny dzień świętowania urodzin. o.Leonard, Krystian i Szymon ubchodzą urodziny 4 listopada, Tomek zaś dzień później. Z okazji swojego święta prosili o tankowanie paliwa dla osób niepełnosprawnych w ramach prezentu urodzinowego. Mieli wyzwanie - 1922 litry paliwa, który symbolizuje rok założenia Klubu Lech Poznań. Panom udało się zebrać łącznie ponad 2000 litrów, a w nagrodę Lech Poznań w ramach prezentu urodzinowego zaprosił 200 podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak na mecz ligowy Kolejorza na stadionie przy ulicy Bułgarskiej.

Camino dla Kamyka
29.06.2016

Dawid Abramowicz, pielgrzym, który w wakacje 2016 roku przez ponad miesiąc przeszedł szlakiem Św. Jakuba do Santiago de Compostela, swoją wędrówkę dedykuje osobom z niepełnosprawnością sprzężoną ze Środowiskowego Domu Samopomocy "Kamyk", dla których po drodze zebrał dziesiątki litrów paliwa. Serdecznie dziękujemy!

Tankowanie na urodziny
11.11.2015

Tomasz Wolny, o. Leonard Bielecki oraz Krystian Włodarczak obchodzą w dniach 4-5 listopada swoje urodziny. Z tej okazji postanowili zatankować... Ale nie to co zwykle się tankuje przy takich okolicznościach. Poprosili swoich znajomych, żeby zatankowali paliwo na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną, żeby mogły dojeżdżać na rehabilitację w ramach akcji Litr Paliwa Zamiast Piwa.

Unilever "Jadę = Pomagam"
17.10.2014

Pracownicy Unilever z Poznania dokonali rzeczy niesamowitej i we wrześniu 2014 zamiast jeździć do pracy samochodem, przenieśli się na rower. Wspólnie pokonali dystans 8500 km, dzięki czemu firma przekazała 8500 zł na dowóz osób niepełnosprawnych na rehabilitację, co stanowi równowartość 1545 litrów paliwa!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Wspierają nas
Akcję wspierają
partner akcji 1
partner akcji 2
partner akcji 3
partner akcji 4
partner akcji 5
partner akcji 6
partner akcji 7
partner akcji 7
partner akcji 8
partner akcji 9
pp
rorganizato
rorganizator
Stowarzyszenie Na Tak
Pomagamy
14
20
26
8
Znajdź kanister